




Піжама карта синя з чорним сорочка та штани розмір Xl
Тепла піжама-двійка сорочка зі штанами Xl синього кольору в клітинку
З нашою фланелевою піжамою синього кольору в чорну карту ви зможете зануритися в затишок і комфорт. Щоб зробити ваш час відпочинку ще приємнішим, цей набір складається з модних штанів і сорочки.
Фланель — це м'яка та тепла тканина, яка ідеально підходить для тихих вечорів удома. Піжама доповнена деталями у формі картатого візерунка, а сорочка з довгими рукавами та класичним коміром додає елегантності. Цей комплект чудово підходить для нічного відпочинку, тому що крій сорочки дає змогу вам залишатися вільними.
Сорочка та штани в тому ж стилі забезпечують максимальний комфорт завдяки еластичному поясу та вільному крою. Вони ідеально підходять для дому або сну, створюючи затишне та спокійне місце.

Прання тільки вручну!
Віджимання тільки вручну, не викручувати тканину!
Сушіння природним способом, горизонтально!
Праска: режим «бавовна».
Заборонено використовувати порошки, що містять хлор і вибілювач!
Не прати в пральній машині та не сушити в барабані!

Пижама - рубашка, штаны
Блуза сорочкового крою з коміром
Застібається на ряд ґудзиків
Довгі рукави
Штани утримуються на талії м'якою гумкою
Середня лінія талії
Розміри: С, М, Л, ХЛ, XXЛ, XXХЛ
Склад: Бавовна
Колір: Синій


Оформлення замовлення
Натисніть Купити або зателефонуйте та залиште заявку

Підтвердження замовлення
Наш менеджер зв'яжеться з Вами та уточне місце доставки та спосіб оплати товару

Доставка
Ми швидко відправляємо Вам посилку

Отримання товару
На шапці обов'язково огляньте товар під час отримання й оплачуєте купівлю
- Відправляємо Новою Пошкою
Швидка дпостачання по всій Україні
За позитивний відгук даруємо 20 грн
На наступну покупку даруємо 5% знижки
Ми пишаємося своєю репутацією і робимо ВСЕ, щоб клієнт залишився задоволений покупкою та сервісом,нікував до нас ще й рекомендував наш магазин друзям і близьким!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| В комплект входить | Сорочка, Штани |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Довжина рукава | Довгий |
| Застібка | Гудзики |
| Колір | Синій |
| Міжнародний розмір | XL |
| Наявність капюшона | Ні |
| Наявність кишень | Так |
| Обхват грудей | 114 см |
| Обхват стегон | 112 см |
| Обхват талії | 72 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42 |
| Сезон | Всесезонний |
| Склад | Xлопок |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Основні | |
| Вид виробу | Піжама |
| Довжина від горловини до низу виробу | 72 |
| Довжина рукава виробу | 63.5 |
| Кількість кишень | 3 шт. |
| Стиль | Молодіжний |
| Фасон вирізьблює горлянки | V-подібний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній шар | Гладкий |
| Матеріал | Бавовна |
| Особливості | Плоскі шви |
| Призначення | Універсальна |
| Стать | Жіночий |
| Функція підігріву | Немає |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Піжама карта синьо-чорна сорочка та штани дуже приємні до тіла розмір Xl Синій |
- Ціна: 1 198,40 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: B-01265/10
1 712 ₴
1 198,40 ₴
Показати оптові ціни- Понеділок09:0019:00
- Вівторок09:0019:00
- Середа09:0019:00
- Четвер09:0019:00
- Пʼятниця09:0019:00
- Субота10:0017:00
- Неділя10:0016:00






