+380 (50) 134-10-31
-30%










Пальник зварювальний ацетиленовий KRASS Г2А наконечники №0-3
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пальник зварювальний ацетиленовий KRASS Г2А наконечники №0-3
Пропановий різак використовується в будівництві та виробництві. Призначений для ручного газокисневого зварювання, пайки та нагріву. Настроювання потужності полум'я здійснюється за допомогою вентиля.
До комплекту постачання додатково входять 3 трубки із зовнішніми мундштуками різних розмірів.

Технічні характеристики Krass Г2a:
- Тип: комплект
- Гаряче: пропан
- Клас товару: професійний
- Вага, кг 1,22
- Габарити, мм 506х140х55
- Країна: Китай

Особливості конструкції
- Різь на вихідний штуцері М16х1,5
- Універсальні ніпелі Ф6/Ф9 мм
- Висока надійність!
- Дає змогу ефективно працювати у важкодоступних місцях!
- Мінімально допустимий простір — 40 мм.
- Велика тривалість роботи без охолодження завдяки поліпшеному тепловідведенню.
- Долговечна! Ручка з ударостійкого полістиролу.

Комплектація:
- Наконечники No 0, 1, 2, 3
- Ущільнювальне кільце 009-012-19
- Дуло пальника в зібраному вигляді
Цей продукт широко застосовується як у будівництві, так і в багатьох інших галузях. Пальник незамінний для прихильників активного відпочинку та туризму, стане чудовим помічником у будівництві та ремонті, для автомобілістів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KRASS |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пальник |
| Тип пальника | Для газозварювання |
| Вага | 1.22 кг |
| Для пальників і різаків для газозварювання | |
| Горючий газ | Ацетилен |
| Тип газового різака | Для ручного різання |
| Комплектація | |
| Кільце ущільнювальне | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 506 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Висота | 55 мм |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Ручний різак Krass Г2a професійний для ацетиленового зварювання |
- Ціна: 1 284,50 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: P-944
1 835 ₴
1 284,50 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 134-10-31
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок09:0019:00
- Вівторок09:0019:00
- Середа09:0019:00
- Четвер09:0019:00
- Пʼятниця09:0019:00
- Субота10:0017:00
- Неділя10:0016:00



