+380 (50) 134-10-31
-30%










Ваги кухонні електронні SF-400 BF
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ваги кухонні Electronic Kitchen Scale SF400 від 1 г до 10 кг
Електронні портативні настільні ваги являють собою нове покоління електронних ваг із невеликими розмірами й оригінальним дизайном. Ваги зручні в роботі, мають високу точність і додаткові функції.
Ваги можуть запам'ятовувати вагу тари, забезпечені функцією перемикання одиниць вимірювання, функцією автоматичного вимкнення та звуковим сигналом. Ваги електронні портативні ідеально підходять для точного зважування вдома.

Характеристики:
- живлення від двох батарейок АА
- діапазон: від 1 грама до 10 кг
- точність: 1 грам
- є режим тару (для використання як чаші будь-якої ємності)
- розміри 30х20х5 см.
- діаметр поверхні зважування 15 см.

Комплектація:
- Ваги кухонні
- Паковання
Як замовити

Оформлення замовлення
Натисніть "Купити" або зателефонуйте і залиште заявку 
Підтвердження замовлення
Наш менеджер зв'яжеться з Вами та уточнеть місце доставки та спосіб оплати товару
Доставка
Ми швидко відправляємо Вам посилку
Отримання товару
На помістці обов'язково огляньте товар під час одержуйте та оплачуєте купівлю
Способи оплати та доставка

Накладений платіж

Пром Оплата

Оплата на карту
Приват або Моно
Приват або Моно

Доставка товару
Новою поштою
Новою поштою
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид кухонних ваг | електронні |
| Знімна тара | Ні |
| Компенсація тари | Так |
| Конструкція тари | платформа |
| Максимальна вага | 10 кг |
| Матеріал тари | пластик |
| Стан | Новий |
| Тип елементів живлення | 2 AA |
| Точність вимірювання | 1 г |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор заряду елементів живлення | Ні |
| Індикація перевантаження | Ні |
| Вимірювання об'єму рідини | Ні |
| Годинник | Ні |
| Дисплей | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Кріплення на стіну | Ні |
| Лічильник калорій | Ні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Одиниці виміру | Унції, Фунти, Кілограми, Грам |
| Послідовне зважування | Так |
| Таймер | Ні |
| Функція автовідключення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.635 кг |
| Висота | 30 мм |
| Глибина | 235 мм |
| Ширина | 165 мм |
- Ціна: 269,50 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: SF-400
385 ₴
269,50 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 134-10-31
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок09:0019:00
- Вівторок09:0019:00
- Середа09:0019:00
- Четвер09:0019:00
- Пʼятниця09:0019:00
- Субота10:0017:00
- Неділя10:0016:00







